SIBERIE MON AMOUR

Siberie Mon Amour je poetická a imaginárna cesta ruží na Sibíri. Jej pôvod pochádza z mesta Grasse, v regióne Provence vo Francúzsku. Rose objavuje ďalekosiahlu, fascinujúcu divokú prírodu na Sibíri. Stretáva sa a mieša sa s mimoriadnymi bylinami, rastlinami a bobuľami, ktoré odkrývajú nové spojitosti v kráse.
Siberie Mon Amour spája vzácne výhody Rose de Grasse s životnou silou divokých sibírskych bylín. Predstavuje spojitosť s bielym cédrom, sibírskou borovicou, ružou sibírskou, severskou moruškou, hlavou draka Khakasia a mnohými inými.

Rose de Grasse  kráľovná medzi ružami, je najcennejšia zo všetkých, tiež nazývaná Májová ruža. V máji sa zberá na kopcoch Grasse. Zbierajú sa rukami pri prvých slnečných lúčoch, ktoré sa objavujú skoro ráno. Rose de Grasse je destilovaná hneď popoludní, pretože udržiava svoj rafinovaný, jemný parfum len niekoľko hodín, ktorý pochádza z jej polohy medzi morom a horami. Rose de May je výlučne pestovaná v Grasse v tráve na vyše 50 hektárových poliach. Používa sa takmer výlučne pre vysokú parfumáciu.

Výhody Rose de Grasse pre pokožku a vlasy sú početné a dlho známe:
Výživa - vyživuje a upokojuje citlivú pokožku, tonizuje sčervenanie
Upokojenie - minimalizuje póry a osviežuje pleť
Ochrana - pomáha bojovať proti voľným radikálom a dodáva väčšiu odolnosť proti negatívnemu vplyvu životného prostredia a znečistenia
Spomalenie starnutia a hydratácia: spevňuje lipidovú bariéru, stimulujú fibroblasty a aktivitu kolagénu, ktoré sú nevyhnutné pre odolnosť a elasticitu pokožky. Stimuluje opravu kožných buniek a pomáha udržiavať mladistvú pleť.
Relax - jej omamná a jemná vôňa je dokonalá pre harmonizáciu mysle a vyváženie emócií.

 

 

 
8
20 1820

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.